ГЕРБ-СДС откри кампанията в Пловдив – с № 15 за ред, работа и растеж!
В първия ден на астрономическата пролет ГЕРБ–СДС даде символичен старт на предизборната кампания в Пловдив. На събитието на площад „Стефан Стамболов“ присъстваха кандидатите за народни представители от 16 МИР, членове и симпатизанти на партията.
„Пловдив винаги е бил град с ясна посока и силна енергия за развитие. Нашата задача е тази посока да продължи. За нас това не е просто кампания. Това е разговор с хората – откровен, честен, очи в очи“, заяви кметът на Пловдив и областен координатор на ГЕРБ в града Костадин Димитров. Той отново подчерта, че е чест лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов да е водач на листата, защото когато Пловдив има силен глас в националната политика, проектите на града получават подкрепа и се случват.
„Всеки ден съм сред пловдивчани. Чувам какво ги тревожи, какво очакват и какво искат да се промени. Хората искат стабилност, развитие и сигурност, че започнатото ще бъде довършено“, посочи Костадин Димитров.
„Изключително съм щастлив, че днес сме в Пловдив след като снощи в парламента в последния работен ден успяхме да решим няколко много важни предизвикателства. Законът за лобизма, който ние изготвихме и вчера приехме, е реформата, която дава възможност да не бъдат изгубени близо 440 милиона евро безвъзмездни средства по Плана за възстановяване и устойчивост. С тези средства в Пловдив се санират жилищни сгради, обновяват се училища и домът за възрастни хора“, заяви досегашният министър на правосъдието Георги Георгиев, който е втори в листата в Пловдив-град.
„В кампанията ни предстои с целия екип да изтрием по два чифта обувки по срещи с гражданите, по кварталите, по инициативите. Да си кажем кривиците, пък да вървим заедно напред“, допълни Георгиев.
В листата на ГЕРБ-СДС с кандидати за народни представители в 52 Народно събрание има хора от различни възрасти и професии – юристи, лекари, инженери, икономисти, представители на културната сфера, студенти.
„Тази кампания ще бъде кампания на откритите послания. Кампания на срещите с хората. Кампания на разговорите очи в очи. Ние няма да обещаваме чудеса. Ние ще обещаем едно – да продължим да работим за ред и растеж. С последователност и отговорност“, каза в заключения кметът и областен координатор на ГЕРБ в Пловдив Костадин Димитров.
На изборите на 19 април 2026 г. ГЕРБ–СДС е с № 15 в бюлетината. С №15 гласувате за ред, работа и растеж!
„Пловдив винаги е бил град с ясна посока и силна енергия за развитие. Нашата задача е тази посока да продължи. За нас това не е просто кампания. Това е разговор с хората – откровен, честен, очи в очи“, заяви кметът на Пловдив и областен координатор на ГЕРБ в града Костадин Димитров. Той отново подчерта, че е чест лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов да е водач на листата, защото когато Пловдив има силен глас в националната политика, проектите на града получават подкрепа и се случват.
„Всеки ден съм сред пловдивчани. Чувам какво ги тревожи, какво очакват и какво искат да се промени. Хората искат стабилност, развитие и сигурност, че започнатото ще бъде довършено“, посочи Костадин Димитров.
„Изключително съм щастлив, че днес сме в Пловдив след като снощи в парламента в последния работен ден успяхме да решим няколко много важни предизвикателства. Законът за лобизма, който ние изготвихме и вчера приехме, е реформата, която дава възможност да не бъдат изгубени близо 440 милиона евро безвъзмездни средства по Плана за възстановяване и устойчивост. С тези средства в Пловдив се санират жилищни сгради, обновяват се училища и домът за възрастни хора“, заяви досегашният министър на правосъдието Георги Георгиев, който е втори в листата в Пловдив-град.
„В кампанията ни предстои с целия екип да изтрием по два чифта обувки по срещи с гражданите, по кварталите, по инициативите. Да си кажем кривиците, пък да вървим заедно напред“, допълни Георгиев.
В листата на ГЕРБ-СДС с кандидати за народни представители в 52 Народно събрание има хора от различни възрасти и професии – юристи, лекари, инженери, икономисти, представители на културната сфера, студенти.
„Тази кампания ще бъде кампания на откритите послания. Кампания на срещите с хората. Кампания на разговорите очи в очи. Ние няма да обещаваме чудеса. Ние ще обещаем едно – да продължим да работим за ред и растеж. С последователност и отговорност“, каза в заключения кметът и областен координатор на ГЕРБ в Пловдив Костадин Димитров.
На изборите на 19 април 2026 г. ГЕРБ–СДС е с № 15 в бюлетината. С №15 гласувате за ред, работа и растеж!
Свързани Новини

schedule 2026-06-20
Бойко Борисов: Изваждането на България от „сивия списък“ е успех на ГЕРБ
„Изваждането на България от „сивия списък“ за пране на пари е изключителен успех на правителството „Желязков“, сформирано с ...
Прочети
schedule 2026-06-14
Бойко Борисов: Каквото е построила ГЕРБ – това е. Сега чакаме да видим резултатите на останалите
ГЕРБ е системна партия и счита, че практиката за 100 дни толеранс към всяко ново управление трябва да бъде възстановена. Това заяви лидерът ...
Прочети
schedule 2026-06-12
Обща визия за туризма: Комисията по туризъм и Националният борд по туризъм очертаха приоритетите за съвместна работа
По инициатива на председателя на Комисията по туризъм към Народното събрание Росица Кирова се проведе първа работна среща с представители на Националния б ...
Прочети